КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну
НОВИНИ, ПОДІЇ, ОГОЛОШЕННЯ
ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ - 2013. ПОСТ-РЕЛІЗ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

З 20 по 25 травня 2013 р. гостинно відкрив свої двері ΧІІІ Міжнародний конкурс молодих модельєрів – дизайнерів «Печерські каштани», організатором і засновником якого є Київський національний університет технологій та дизайну.

У конкурсі взяло участь понад 300 учасників з України, Росії, Білорусі, Литви, Казахстану та КНР.

Протягом п’яти днів журі конкурсу уважно обирало кращих з кращих хто, на їх авторитетну думку, гідний фіналу. За цей час публіці представили покази в таких номінаціях: одяг (PRET-A-PORTER, De Lux, FOLK, PRO-ART), взуття та аксесуари (PRET-A-PORTER, PRO-ART, CUTURE), текстильні вироби (Гобелен, Батік, Печворк (квілт), Вишивка, Лялька, Малюнки для тканин) і вперше цього року проведено конкурс перукарської майстерності (Фантазійна зачіска, Модний образ, Фантазійна зачіска з постижем).

Фінал конкурсу «Печерські каштани» відбувся 25 травня. В журі взяли участь відомі зарубіжні та українські дизайнери, представники шоу-бізнесу і фахівці у сфері індустрії моди, зокрема: Лариса Вороніна, Діана Дорожкіна, Серж Смолін, В’ячеслав та Ірина Дюденко, Сніжана Нех, Рене Мардела – генеральний директор Вищого інституту маркетингу моди MODSPE (Париж, Франція), Тетяна Ланже – генеральний директор компанії «International Retail Consalting», колективний організатор французьких компаній на міжнародних виставках (Париж, Франція); Люсі Салеc –директор департаменту розробок та досліджень інституту MODSPE (Париж, Франція), Мікаель Хольм – провідний дизайнер, головний менеджер аукціонного дому хутра та виробника хутра Kopenhagen Fur (Копенгаген, Данія), Даміано Антонаццо – регіональний директор Domus Academy & NABA (Мілан, Італія), Фабіо Альберто Рогоза (торгівельна марка INBLU), Петро Гамаюнов – директор інституту дизайну костюму Санкт-Петербурзького державного університету технологій та дизайну (Росія) і багато інших іменитих гостей.

  

 

 

 

Переможцями конкурсу стали:

ОДЯГ

Гран-Прі «Прошлое в будущем» Шмиголь Юлія (м. Одеса)

 

Номінація ФОЛК

  

1 місце - колекція «Дипайс» – Доброжинецька Яніна (КНУТД)

2 місце - колекція «Птица счастья - индюк» – Марчук Оксана (КНУТД)

3 місце - колекція «Зимняя ягода» Чірікова Світлана (Кубанський державний університет, м. Краснодар)

 

 Номінація ПРЕТ-а-ПОРТЕ

  

1 місце - колекція «Болеро на три цвета» Кузьміна Дар’я (Кубанський державний університет, м. Краснодар)

2 місце - колекція «Изумруд» Попова Віолетта (Московський державний університет дизайну та технологи, м. Москва)

3 місце - колекція «Квінтесенція» Цимбал Олена (КНУТД)

  

Номінація ПРО-АРТ

  

1 місце - колекція «Хлопок» Потєшкіна Ганна (Херсонський національний технічний університет)

2 місце - колекція «Сверхчеловеческие силы» Логвин  Олена (КНУТД)

3 місце - колекція «Чудовисько» Червінська Яна (КНУТД)

 

Номінація Прет-а-Порте Де Люкс

  

1 місце - колекція «Simphonia 9» Оренчина Яна (КНУТД)

2 місце - колекція «Кораловое вдохновение» Долгорученко Анастасия (КНУТД)

3 місце - колекція «Flower tunnel» Пруднікова Інна (КНУТД)

 

Конкурс Взуття та аксесуари

Гран Прі - «Муза Лотрека» Лепихина Ельвіра (Санкт-Петербурзький національний університет технологій та дизайну)

 

Номінація ПРО-АРТ

  

1 місце - колекція «Тропики» Коровичева Ольга (Санкт-Петербурзький національний університет технологій та дизайну)

2 місце - колекція «Ультіматум» Гончаренко Богдан (Київський коледж легкої промисловості)

3 місце - колекція «Дымом в облаках» Федоряк Альона, Зварищук Кароліна, Семенцов Олександр (КНУТД)

 

Номінація ПРЕТ-А-ПОРТЕ

  

1 місце - колекція «Вечеря Ван Гога» Пех Андрій, Кривцов Максим (КНУТД)

2 місце - колекція «Проникновение» Ковтун Ніна (КНУТД)

3 місце - колекція «Flowers magic» Григор’єва Марія (КНУТД)

 

Номінація Кутюр

  

1 місце - колекція «LYUFT» Камалова Ельвіра (КНУТД)

2 місце - колекція «Велична епоха» Бурсак Наталія (КНУТД)

3 місце - колекція «КАМІЛЬФО» Пуга Катерина, Опалат Віталіна (КНУТД)

 

Номінація АКСЕСУАРИ

  

1 місце - колекція Странники времени Слав’янська Мар’яна (КНУТД)

2 місце - колекція Mink Art Fantesy Скорик Тетяна (Факультет ринкових та інформаційних та інноваційних технологій, КНУТД, м. Черкаси)

3 місце - колекція Underwater Гладкова Олена, Ізоркіна Дар’я (Московський державний університет дизайну та технології)

 

ЗАЧІСКА

Номінація Фантазійна зачіска

1 місце - колекція «Таємниий космос» Бонадик Влада (Коледж КНУТД)

 

Номінація Модный образ

1 місце - колекція «Стильні кудрі» Тищенкова Каріна (Коледж КНУТД)

 

Номінація Фантазійна зачіска з постижем

1 місце - колекція «Черный лебедь» Сарабун Наталія (Коледж КНУТД)

 

   

  

 




27.05.2013

все о строительстве, ремонте и обустройстве