ІІІ Міжнародна науково-практична конференція присвячена проблемам ефективності організаційно-економічного механізму інноваційного розвитку вищої освіти України

3-4 жовтня 2013 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція присвячена проблемам  ефективності організаційно-економічного механізму інноваційного розвитку вищої освіти України. Робота конференції співпала з 83 річницею з дня заснування Київського національного університету технологій та дизайну.

В роботі конференції, яка була організована шляхом проведення двох пленарних та чотирьох секційних засідань взяли участь провідні науковці з Республіки Польща, Німеччини, Угорщини, Китайської Народної Республіки, Російської федерації та України. Серед поважних гостей були присутні:

президент Варшавської школи управління,  професор, доктор Станіслав Давідзюк,

ректор Варшавської школи управління,  професор, доктор Павел Чарнетцкі,

посол Німеччини в Україні Дітмарх Штюдеман,

професор вищого комунікаційного дизайну Університету прикладних наук м. Майнц (Німеччина) Хендрік Досс,

професор і консультант Відкритого університету м. Харен (ФРН) та Мюнхенського водного університету Петер Шпарі,

кандидат економічних наук, габілітований доктор з фінансів, аудитор у справах судочинства, фінансових установ і бюджету, податковий експерт  Чобо Лентнер (Угорщина),

доктор економічних наук, професор, зав. кафедри технології машинобудування Інституту мехатроніки та інформаційних технологій Московського державного університету дизайну і технологій Прокопенко Анатолій Костянтинович,

доктор економічних наук, професор кафедри економіки і менеджменту Московського державного університету дизайну і технологій Радько Сергій Григорович,

ректор Хмельницького національного університету МОН України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор Скиба Микола Єгорович,

доктор економічних наук, ректор Вищого навчального закладу «Національна академія управління» Єрохін Сергій Аркадійович,

завідувач відділу гуманітарної політики Національного інституту стратегічних досліджень, к. філос. наук, доцент,  заслужений діяч науки і техніки України Здіорук Сергій Іванович,

кандидат економічних наук, доцент, Заслужений економіст України, провідний науковий співробітник інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України Вітренко Юрій Миколайович.

Європейські та Російські колеги поділилися досвідом вирішення актуальних проблем вищої освіти.

В ході конференції ректору Хмельницького національного університету Скибі Миколі Єгоровичу було присвоєно звання почесного доктора КНУТД та вручено мантію.

Німецькі гості відзначили високий рівень нашого університету та на знак дружніх намірів і співпраці вручили університету і особисто ректору КНУТД, доктору економічних наук, професору, член-кореспонденту НАПН України Івану Михайловичу Грищенко Почесні Грамоти.

Представники делегації Китайської Народної Республіки подякували ректору за плідну співпрацю в сфері підготовки спеціалістів з Китайської Народної Республіки.

За результатами роботи конференції, учасники ухвалили Рекомендації.

По закінченні конференції відбувся святковий концерт  з нагоди 83 річниці заснування університету. Перед гостями та колективом університету виступив Національний заслужений академічний український народний хор України імені  Г. Верьовки під керівництвом Героя України, лауреата Шевченківської премії, народного артиста України Анатолія Авдієвського. Святкування співпало з 70 річчям хору та 80 річчям його керівника.

Ректор університету привітав зі сцени колектив, гостей та виконавців. Керівнику хору було присвоєно звання почесного доктора КНУТД і вручено мантію.

Свої щирі вітання гостям та колективу університету хор висловив у вражаючій вокальній та танцювальній програмі.

Друг Київського національного університету технологій та дизайну Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії Т.Г. Шевченка Анатолій Нестерович Паламаренко привітав університет та прочитав вірш Т. Г. Шевченко.

Народний артист України, поет-пісняр Вадим Дмитрович Крищенко прочитав власний вірш написаний спеціально з нагоди 83 річниці заснування Київського національного університету технологій та дизайну.

Керівництво університету щиро подякувало колективу виконавців за прекрасний вечір презентувавши квіти керівнику хору Анатолію Авдієвському.

04.10.2013