Прилюдний захист дисертаційної роботи

22 жовтня 2013 року в 11-00 годині у залі засідань КНУТД, I корпус, 3-й поверх відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня  кандидата економічних наук, що надійшла для додаткового розгляду (колективного рецензування):

1. БАЛАНДІНОЇ ІРИНИ СЕРГІЇВНИ на тему „ Державне регулювання ресурсозбереженням в національному господарстві України (на матеріалах будівельної галузі)”  за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:

Доктор економічних наук, професор Кондратенко Наталія Олегівна, професор кафедри менеджменту і маркетингу в міському господарстві Харківської національної академії міського господарства МОН України.

Роботу виконано в Харківській  національній академії міського господарства МОН України.

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05                                                     Чубукова О.Ю.

07.10.2013