Нагородження студентів ФРІІТ КНУТД у 9-ому Українському студентському фестевалі

Студенти факультету РІІТ стали переможцями у багатьох номінаціях на дев’ятому  Українському студентському фестивалі  реклами (УСФР) ®., який відбувся 19 грудня 2013 року в Будинку Кіно (м. Київ).

Отже, вітаємо:

2 Місце  в номінації   “Для здоров’я щодня три продукти з молокаˮ

За серію плакатів  „Зроби свій вибір на користь здоров'яˮ отримала Леся Войтенко, студентка 5 курсу, СЧД-1-09. А також, диплом журі в номінації „Фірмовий стильˮ за серію робіт „Вінок життяˮ (керівник Вакуленко О.В.).

2 Місце  в номінації „Фірмовий стильˮ

За серію робіт „Графічний комплекс  магазину театральної атрибутики „МІМˮ отримала Бражнікова Анна (керівник Вакуленко О.В.).

2 Місце  в номінації „Фірмовий стильˮ

За серію робіт «Анкгор Ват – світ тропіків» та диплом журі  в номінації «Зовнішня реклама» отримала Панкратьєва Марія, випускниця факультету РІІТ 2013 р (керівник доцент Афонін В.А.).

2 Місце  в номінації „Друкована рекламаˮ

За серію робіт «Коло сонця» отримала Царенко Інна, випускниця факультету РІІТ 2013 р (керівники Протіар О.В., доцент Попова І.І.).

Серія плакатів  „Зроби свій вибір на користь здоров'я ˮ, Леся Войтенко, студентка 5 курсу, СЧД-1-09

Леся Войтенко з керівником проекту Вакуленко Ольгою Вікторівною

Вручення диплому за 2 Місце  в номінації „Фірмовий стильˮ за серію робіт „Графічний комплекс
магазину театральної атрибутики „МІМˮ Бражніковій Анні (керівник Вакуленко О.В.)

Вручення диплому Інні Царенко із рук самого Анже Йереба

Роботи  Панкратьєвої  Марії: 2 місце в номінації «Фірмовий стиль» серія робіт «Ангкор-Ват – світ тропіків»
та диплом журі в номінації «Зовнішня реклама» за роботу «Вовка в зоопарке» ( керівник доц. Афонін В.А.)

Фото на згадку з Анже Йеребом, головою журі 9-го УСФР

Зліва направо: Панкратьєва М., Вакуленко О.В., Анже Йереб (креативний директор рекламного агентства Kaffeine Communications, Президент клубу  ADC*UA), Царенко І.

24.12.2013