Святкування Нового Року в КНУТД

25 грудня 2013 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся святковий Новорічний вечір для співробітників. Ректор університету щиро привітав колектив з наступаючим Новим роком та Різдвом. Іван Михайлович побажав всім добра, щастя, злагоди та нових досягнень у новому 2014 році.

До привітань приєднались голова профкому університету Віталій Васильович Чабан та шановані гості, серед яких були:

Почесний доктор КНУТД, Народний артист України Вадим Дмитрович Крищенко

Герой України, народний артист України Анатолій Несторович Паламаренко

Народний артист України Олександр Трофімчук

Лауреат державної премії президента України для молодих вчених, кандидат технічних наук Яна Володимирівна Редько

Гості з Київського університету імені Бориса Грінченка подарували багато вокальних та інструментальних новорічних подарунків.

Щиро вітаємо всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом та бажаємо щастя та злагоди!

27.12.2013