ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

4 березня 2014 року о 14-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційної роботи

РОМАНОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСІЙОВИЧА на тему «Теоретико-методологічні засади університетського підприємництва в інноваційному розвитку суспільства», представленої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством.

Науковий консультант:

Грищенко Іван Михайлович, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, ректор Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Національному педагогічному університеті імені   М.П. Драгоманова МОН України.

Рецензенти:

Лабурцева Олена Іванівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Чубукова Ольга Юріївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Рубан Владислав Якович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Секретар міжкафедрального

наукового семінару