ВІДКРИТТЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО БЕРЕЗНЯ

27 лютого 2014 року у актовій залі 4-го корпусу відбулося урочисте відкриття Шевченківського березню в університеті за участю славетного колективу - Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди, художній керівник та головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Юрій Курач, народного артиста України Вадима Крищенка та Лауреата Національної премії ім. Т.Г.Шевченка, народного артиста України, Героя України Анатолія Паламаренка.

Всіх присутніх привітав ректор університету, професор, доктор економічних наук, Член-кореспондент Національної Академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти України Іван Михайлович Грищенко.

Перший твір «Думи мої, думи…» було присвячено світлій пам’яті борцям за Україну, Героям України.

В концерті лунали твори Т.Г.Шевченка, авторська поезія та музичні номери у виконанні славетної капели бандуристів.

28.02.2014