«Кубок Є. Молодана» змагання з міні-футболу серед викладачів і співробітників

В останній день зими, 28 лютого 2014 року у спортивному залі № 1  КНУТД, за підтримки профкому викладачів і співробітників та кафедри фізичного виховання, відбулися традиційні змагання з міні-футболу серед викладачів та співробітників "Кубок Є. Молодана».

Привітальне слово Чабан В.В.

Президія

Учасники змагань минулих років

4 команди:  POLY GREEN, Кафедра фізичного виховання, ФЕБ, МКТ, понад 30 учасників, за присутності студентів, керівників підрозділів,   вшанували пам'ять Євгена Миколайовича Молодана, який понад 40 років працював  завідуючим кафедрою фізичного виховання КНУТД.

В результаті захоплюючої і безкомпромісної боротьби місця розподілилися наступним чином:

Перше місце - МКТ

Друге місце - ФЕБ

Третє місце -  Кафедра фізичного виховання

Четверте місце - POLY GREЕN

Кращим гравцем турніра  визнаний  Федін С.С.

Професійний рівень продемонстрували арбітри змагань:

Швед Василь Дмитрович – суддя першої категорії м. Львів,

Кондратьев Юрій  Володимирович - суддя першої категорії м. Бахчисарай.

Велика подяка всім учасникам змагань, вболівальникам, організаторам: профкому викладачів та співробітників, кафедрі фізичного виховання.

СПОРТ  ОБ'ЕДНУЄ!

03.03.2014