ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ЯКІ МАЮТЬ НАМІР ОДЕРЖАТИ ВИЩУ ОСВІТУ В ЧЕХІЇ

Незважаючи на слов’янське коріння та певну схожість з українською та російською мовами, чеська мова є самостійною мовою зі своїми особливостями та граматичними правилами. Головні перепони під час вивчення чеської мови, як правило, з’являються під час опанування порядку побудови речень, формування закінчень слів, а також при вивченні фонетики. Чеська мова зрозуміла слов’янам на побутовому рівні, але однієї розмовної мови для навчання у ВУЗі недостатньо, необхідна більш серйозна граматична та словарна підготовка.

Центр сучасних європейських мов «Learn and Travel» Київського національного університету технологій і дизайну проводить набір у групи з вивчення чеської мови для академічних цілей.

Вхідний рівень володіння мовою – початковий (0, А1)

Ви можете обрати найзручніший для себе варіант тривалості курсу:

• ВАРІАНТ 1 (літній інтенсивний) – 10 (14) днів по 6 год/день (початок з 02.07.09 – протягом літа)
  • ВАРІАНТ 2 (академічний) – 1 семестр тривалістю 2,5 – 3 місяці (початок вересень – протягом навчального року)

ЗАПИС У ГРУПИ:

ауд. 1-359а (де ви можете заповнити анкету)

або ЗА ТЕЛЕФОНОМ:

8-(095)-551-91-67

або НА САЙТІ в розділі тестування:

www.lat.in.ua

Вартість навчання – 950 грн./семестр