ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

3 червня 2014 року о 14-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційних робіт:

1. ВОЛОШЕНКО ОЛЕНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ на тему «Стратегічне управління еколого-орієнтованим розвитком підприємств легкої промисловості», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:

Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Лойко Валерія Вікторівна, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Хмурова Вікторія Валентинівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту побутового обслуговування Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

2. КУЛАЖЕНКО ВОЛОДИМИРА ВАЛЕРІЙОВИЧА на тему «Формування системи моніторингу економічної безпеки підприємства», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:

Антошкіна Лідія Іванівна, доктор економічних наук, професор, ректор Бердянського університету менеджменту і бізнесу МОН України.

Рецензенти:

Воронкова Таїсія Євгеніївна, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Секретар міжкафедрального

наукового семінару