Вітаємо команду нашого університету!

Вітаємо команду студентів, профспілкових активістів Київського національного університету технологій та дизайну з четвертим місцем у спортивно-інтелектуальній грі «Лабіринт», яка проходила з 30 травня до 1 червня 2014 року на території студентського спортивно-оздоровчого табору «Політехнік».

Захід проводився під егідою Студентської профспілкової асоціації м.Києва.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, зливу та шквали вітру, студенти отримали позитивні емоції під час проведення конкурсів.

В заході також приймали участь студенти НТУУ «КПІ», Київського національного університету будівництва і архітектури, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного університету харчових технологій, Київського національного лінгвістичного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України та Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та інші.

03.06.2014