РОЗШИРЕННЯ МЕРЕЖІ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ КНУТД

15 вересня відбувся візит до нашого університету декана факультету прикладної логістики та полімерних наук Вищої професійної школи м. Кайзерслаутерн, Німеччина професора Л. Пітса та професора цієї ж навчальної установи О. Лаврова.

Це перший візит високошанованого представника спорідненого за профілем до нашої навчальної установи університету з Німеччини. У ході цього візиту відбулася зустріч гостей з ректором нашого університету професором Волковим О.І, а також з проректором Панасюком І.В. та представниками факультетів. Професори Пітс та Лавров докладно розповіли учасникам зустрічі про систему вищої освіти в Німеччині, а також про особливості підготовки спеціалістів в їхньому університеті. Були розглянуті перспективи співпраці між університетами у навчальній та науково-дослідницькій галузях. Обговорювалися, зокрема, перспективи обмінів між студентами та викладачами, а також можливості захисту дисертацій аспірантами та здобувачами наукових ступенів силами обох навчальних закладів.

16.09.2009