Прилюдний захист дисертаційної роботи, 10 жовтня 2014 року

«10» жовтня 2014 р. о 12-00 годині

у залі засідань  КНУТД, I корпус, 3-й поверх відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук

ШАТОХІНОЇ ЮЛІЇ ВІКТОРІВНИ

на тему: «Розроблення методів і  нормативної документації   контролю якості водних ресурсів» за спеціальністю 05.01.02 – стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення.

Науковий керівник: Зенкін А.С., д.т.н., професор, професор кафедри метрології, стандартизації та сертифікації Київського національного університету технологій та дизайну.

Офіційний опонент: Кошева Л.О., д.т.н., професор, професор кафедри «Біокібернетика та аерокосмічна медицина» національного авіаційного університету, м.Київ.

Офіційний опонент: Міхалєва М.С., к.т.н., доцент кафедри «Метрологія, стандартизація та сертифікація» Львівського національного університету «Львівська політехніка», м. Львів

Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.102.01 Стаценко В.В.

09.10.2014