14 листопада 2014 року в Київському національному університеті технологій та дизайну пройшла ІІ Всеукраїнська наукова конференція молодих учених та студентів «Актуальні проблеми та перспективи розвитку маркетингового управління» яку організувала кафедра економічної кібернетики та маркетингу спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Українська асоціація маркетингу», Хмельницьким національним університетом та Компанією соціального маркетингу ТОВ «О Два».

На конференції було розглянуто сучасні стратегії маркетингу та тактика їх реалізації. Учасники конференції мали можливість прослухати цікаву доповідь використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій в маркетингу, а також обговорити основні питання щодо проблеми оцінювання ефективності маркетингової діяльності.

У конференції прийняли участь студенти з 12 ВНЗ: Українська  державна академія залізничного транспорту м. Харків, Київського національного торговельно-економічного університету, Київського інституту менеджменту, Харківського національного фармацевтичного університету, Хмельницького національного університету, Дніпропетровського ДВНЗ «Національний гірничий університет»,Національного університету «Львівська політехніка», Рівненського національного університету водного господарства та природокористування, Одеської національної академії харчових технологій, КНЕУ ім. В.Гетьмана.

Протягом всієї конференції тривав відкритий діалог та жваве обговорення актуальних питань щодо перспектив розвитку маркетингового управління на підприємствах України у якому прийняли активну участь голова Компанії соціального маркетингу ТОВ «О Два» Лісовський Глеб Валерійович, завідувач кафедри маркетингу Хмельницького національного університету д.е.н., професор Ковальчук Світлана Володимирівна, завідувач кафедри економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики Кіровоградського національного технічного університету, д.е.н., професор Гамалій Володимир Федорович.

Всім бажаючим які не взяли участь у заході, є можливість ознайомитися з  тезами доповідей конференції  у бібліотеці КНУТД.

18.11.2014