Круглий стіл «Впровадження принципів «зеленого офісу» у життя КНУТД»

2 квітня 2015 року за ініціативою Кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів (ТБТМП) та студентського самоврядування КНУТД відбувся круглий стіл на тему «Впровадження принципів «зеленого офісу» у життя КНУТД».

Круглий стіл відкрив завідувач кафедри ТБТМП проф. Панасюк Ігор Васильович.

З привітальним словом виступив радник ректора, проф. Головко Дмитро Богданович.

З презентацією концепції розвитку екологічного руху в КНУТД та запровадження принципів «зеленого офісу» виступила координатор даного проекту заст. декана факультету ТСМ, доц. кафедри ТБТМП Романюк Євгенія Олександрівна.

Також зі своїми пропозиціями виступили координатор зустрічі доц. кафедри ТБТМП Скідан Владислава Валентинівна, директор центру культури і мистецтв Таран Тетяна Олександрівна, директор студентського будинку моди Івасенко Марія Валентинівна, голова студентського самоврядування університету Красіловський Володимир Степанович, а також зацікавлені та небайдужі студенти та викладачі університету.

У засіданні круглого столу також взяли активну участь: проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків д.т.н., проф. Чабан Віталій Васильович, в.о. декана факультету МКТ проф., д.т.н. Зенкін Микола Анатолійович, завідувач кафедри ІМ, к.т.н., доц. Манойленко Олександр Петрович, заступник завідувача кафедри МЛП к.т.н., доцент. Дворжак Володимир Миколайович, студенти та викладачі університету.

На засіданні круглого столу було розглянуто основні перспективи та проблеми впровадження екологічного руху за принципами функціонування «зеленого офісу» в межах КНУТД.

За одноголосним рішенням усіх присутніх започатковано організацію – «ЕКО-клуб КНУТД», представлено проект положення клубу, сформульовано основні етапи подальшої роботи.

Відбулось неформальне та дуже цікаве спілкування і обмін думками.

06.04.2015