Новини / News Визначні події

Осіннього суботнього ранку на теренах Київського національного університету технологій та дизайну зафіксовано величезну кількість зацікавлених старшокласників та їх батьків, які завітали до нас з різних куточків України. До Дня відкритих дверей університетська спільнота готувалася з великим натхненням та бажанням якомога ширше представити наш заклад для майбутніх студентів.

У 104 аудиторії висотного корпусу було проведено основну частину Дня відкритих дверей. Кожен з присутніх міг без перешкод поспілкуватись з проректорами, деканами факультетів, завідувачами кафедр та отримати відповіді на всі питання щодо вступу-2018, особливостей тієї чи іншої спеціальності, а також дізнатись про майбутні перспективи після закінчення КНУТД. Учням та їх батькам розповіли про структуру університету, провели екскурсію та надали повну інформацію з усіх поставлених питань.

Гастрономічним та неординарним способом було представлено освітню програму «Підприємництво в готельно-ресторанному бізнесі» факультету підприємництва та права. З метою більшої зацікавленості та детальнішого розуміння сутності майбутньої професії, абітурієнтам було запропоновано стати відвідувачами «Фестивалю сала», де кожен міг не тільки скуштувати різноманітні види даного українського делікатесу, але й ознайомитись з особливостями подачі та сервірування сала.

Ми вдячні нашим абітурієнтам і їх батькам за візит та зацікавленість у вступі до Київського національного університету технологій та дизайну. Сподіваємось, що вже восени 2018 року вони всі знову прийдуть до нас у ролі студентів.

Хто не встиг завітати на цих вихідних, не засмучуйтесь. Адже наступний День відкритих дверей буде проведено 16 грудня об 11:00. Більш детально інформація на офіційному сайті: http://knutd.edu.ua/