КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»

Галузевий ярмарок вакансій
Новини / News Визначні події

В Київському національному університеті технологій та дизайну 27 квітня 2016 року відбувся ІІІ Галузевий ярмарок вакансій, організаторами якого є КНУТД, Українська асоціація підприємств легкої промисловості, Всеукраїнське об’єднання обласних організацій роботодавців за підтримки Державної служби зайнятості.

За традицією ректор університету Іван Грищенко на правах господаря відкрив ярмарок і зазначив, що подібні заходи допомагають студентам краще орієнтуватись у складному житті, а отже і відповідальніше вчитись.

Президент-голова правління Української асоціації «Укрлегпром» Ізовіт Валентина Аркадіївна продовжила думку ректора і наголосила, що потреба на випускників Київського національного університету технологій та дизайну величезна. Зустріч роботодавців з студентами – це трамплін молоді до професійного злету.

Керівники провідних підприємств легкої та фармацевтичної промисловості, будівельної галузі, банків, машинобудування, туризму, комунальних і соціальних послуг представляли свої підприємства, запрошували випускників та студентів університету до співпраці. Адже університет готує висококваліфікованих фахівців в різних сферах діяльності.

Під час ярмарку вакансій були проведені семінари та майстер-класи для студентів. Київський міський центр зайнятості провів майстер клас на тему «Як правильно скласти резюме», а Київський обласний центр зайнятості відтворив бізнес-гру «Ефективне планування власного бізнесу».

У рамках ярмарки відбулась дискусійна панель «Взаємодія освітньої установи та ринку праці: реалії та можливості» за участю компаній-роботодавців, навчальних закладів та профільних органів державної влади. Під час зустрічі обговорювались основні проблеми, виклики, потреби галузевого ринку праці та формування єдиної позиції щодо умов співпраці навчальних закладів та підприємств.

27.04.2016