МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР з розгляду та обговорення дисертаційної роботи Поповіченка С. А.

25 жовтня 2016 року о 13-30 у аудиторії 1-0293

відбудеться міжкафедральний науковий семінар

факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій

з розгляду та обговорення дисертаційної роботи

Поповіченка Сергія Анатолійовича на тему «Розробка магазинного завантажувального пристрою взуттєвих машин», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.10 – машини легкої промисловості.

Науковий керівник:

Орловський Броніслав Вікентійович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри прикладної механіки та машин Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Панасюк Ігор Васильович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Місяць Володимир Петрович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри прикладної механіки та машин Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

18.10.2016