Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки активно співпрацює з Сamozzi

Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки продовжує активну співпрацю з навчально-методичним центром підприємства Camozzi.

Завідуючій кафедри д.т.н. професор Здоренко В.Г. та к.т.н. доцент Ківа І.Л. зі студентами 3-го курсу КНУТД в навчальному центрі Camozzi (жовтень 2016 року).

Студенти Андрієнко О., Гарбуза Є., Вовк Д. біля навчального стенду на практичних заняттях.

Студенти Андрієнко О., Вовк Д. за розробкою пневматичної схеми керування.

Ознайомлення з новими елементами засобів автоматизації в демонстраційному залі центру Camozzi.

Вручення свідоцтв студентам 3-го курсу кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки КНУТД про закінчення курсів Camozzi.

20.10.2016