Київський національний університет технологій та дизайну став майданчиком для міжнародного заходу в рамках реалізації науково-інноваційних проектів  Кластеру легкої промисловості.

Так, 07 листопада 2016 р. в стінах Київського національного університету технологій та дизайну відбувся Україно-південнокорейський спільний семінар-презентація «Інноваційні текстильні матеріали для потреб м.Києва та Силових структур України» за сприяння ТОВ «Ра.Да», як учасника Кластеру легкої промисловості. Південнокорейська сторона була представлена керівником департаменту зовнішніх продажів компанії "TCK Textiles Korea Inc.", Military & Workwear Uniform Fabric Team паном Damon Lim (Дамон Лим). Слід зауважити, що компанія "TCK Textiles Korea Inc.", є одним з найбільших текстильних гігантів в світі і виробників матеріалів для військової і поліцейської форми.

У роботі семінару взяли активну участь представники підприємств-учасників Кластеру легкої промисловості, Департаменту промисловості та розвитку  підприємництва та управління промисловості та інноваційної політики КМДА, Київського науково-дослідного інституту МВС України, аналітично-дослідної випробувальної лабораторії «Текстиль-ТЕСТ» (АДВЛ “Текстиль-ТЕСТ”), волонтерських організацій ,зокрема, 17 танкової бригади, фахівці та керівники наукових шкіл університету.

Заступник голови Кластеру легкої промисловості, генеральний директор ПАТ «Чинбар» Віктор Ліщук зазначив важливість розвитку власних виробничих потужностей у м.Києві та розвиток міжнародної діяльності з метою набуття досвіду та реалізації спільних науково-інвестиційних проектів для потреб столичних комунальних підприємств та Силових структур України.

Для спільної реалізації науково-інвестиційних проектів Кластеру легкої промисловості керівником департаменту зовнішніх продажів компанії "TCK Textiles Korea Inc.", Military & Workwear Uniform Fabric Team паном Damon Lim (Дамон Лим) було презентовано увесь спектр продукції компанії:

• матеріали для комунальних підприємств міста,
  • матеріали для шкільної форми,
  • спеціального призначення, зокрема для потреб Силових структур   України,
  • спеціального призначення для захисту від високих та низьких температур,
  • матеріали для функціонального одягу: антибактеріальні, антистатичні та ін.

В результаті проведення семінару було досягнуто домовленостей про базові принципи співпраці, перспективи спільної наукової діяльності із залучення фахівців обох сторін.

Детальніше про участь Україно-південнокорейський спільний семінар-презентація «Інноваційні текстильні матеріали для потреб м.Києва та Силових структур України»:

Корейская компания презентовала уникальные материалы для военной формы. ФОТОрепортаж+ВИДЕО

Семінар-презентація інноваційних матеріалів для потреб ЗСУ, МВС та інших Силових структур

11.11.2016