Нарада з відповідальними за виконання заходів з енергозбереження та підвищення енергоефективності в структурних підрозділах університету

15.11.2016 р. у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася чергова нарада з відповідальними за виконання заходів із енергозбереження та підвищення енергоефективності в усіх структурних підрозділах університету, а також готовності університету до роботи у зимовий період 2016/2017 навчального року.

У роботі наради брали участь керівництво та провідні фахівці університету, а саме:

-   проректор з науково-виробничих питань та розвитку С.І. Вітковський;

-   проректор з науково-педагогічної роботи С.С. Гаркавенко;

-   директор центру управління енергоефективністю А.М. Козленко;

-   головний механік М.В. Курінець;

-   головний енергетик В.М. Бобровник;

-   провідний фахівець центру управління енергоефективністю М.В. Дяченко.

Відкрив нараду проректор з навчально-виробничих питань та розвитку (НВПР) С.І. Вітковський, який доповів про готовність університету до роботи у зимовий період 2016/2017 навчального року та результати інспектування приміщень будівель на предмет їх ущільнення.

Проректор з науково-педагогічної роботи С.С. Гаркавенко доповіла присутнім про оптимізацію аудиторного фонду задіяного в навчальному процесі згідно розробленим технологічним картам подачі енергоносіїв.

Головний механік М.В. Курінець доповів про завершення підготовки  інженерних мереж до опалювального сезону, об’єму виконаних робіт його службою та виявлені недоліки в роботі відповідальних з енергозбереження по ущільненню вікон.

Головний енергетик В.М. Бобровник доповів про проведену реконструкцію електричних мереж в університеті, забезпечення аудиторного фонду додатковими приладами електрообігріву та про проходження навчання відповідальними з енергозбереження з присвоєнням ІІ групи допуску з електробезпеки.

Директор центру управління енергоефективностю А.М. Козленко доповів присутнім про гостру проблему енергозбереження в освітніх закладах України, пов’язану з недостатнім фінансуванням і низькою енергоефективністю їхніх будівель та систем енергозабезпечення.

Завершив нараду проректор з НВПР С.І. Вітковський підведенням підсумків результатів роботи інженерних служб університету з енергозбереження. Закликав усіх відповідальних осіб до виконання своїх обов’язків, вивченням  та виконанням наказів, розпоряджень керівництва, рішень Вченої ради та ректоратів щодо ощадливого використання енергетичних ресурсів і води.

15.11.2016