Регіональна нарада-семінар з питань організації вступної кампанії до ВНЗ на 2017 рік

1 грудня в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому вступників до вищих навчальних закладів у 2017 році.

У нараді взяли участь відповідальні секретарі приймальних комісій та проректори ВНЗ Києва, а також Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської та Вінницької областей.

Учасники обговорили з представниками університетів інформацію щодо новацій та аспектів вступної кампанії до наступного навчального року.

На нараді виступили директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Шаров Ігор Олегович, керівник відділу контролю за ВНЗ III-IV ступеня Олійник Леся Володимирівна, директор Українського центру зовнішнього оцінювання якості освіти Карандій Вадим Анатолійович, начальник відділу інформаційної підтримки ДП «Інфоресурс» Анохін Віктор Миколайович та проректор КНУ ім.Т.Г.Шевченка Бугров Володимир Анатолійович.

02.12.2016