СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ОБЛІКУ ТА АУДИТУ НА ПРЕМ’ЄРІ ВИСТАВИ «СКЛЯНИЙ ЗВІРИНЕЦЬ»

3 грудня 2016 року студенти і викладачі кафедри обліку і аудиту відвідали Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка і переглянули п’єсу «Скляний звіринець», написану американським письменником Теннесі Вільямсом в 1944 році. В центрі сюжету – американська родина Вінгфілдів, що живуть в скрутних умовах в Сент-Луісі 30-х років. Мати Аманда постійно дорікає сину Тому, що втомився від нудної роботи і сімейного побуту, в недотриманні правил поведінки та намагається знайти підходящого чоловіка своїй хворобливо сором’язливій донці Лаурі. Автор розкриває проблеми маленької американської сім’ї та неспроможності її членів подолати перешкоди без втрат і розчарувань. Студенти були вражені виставою, цікавим сюжетом та блискучою грою акторів.

06.12.2016