В Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася Перша всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Освітньо–інноваційна інтерактивна платформа «Підприємницькі ініціативи».

7 грудня 2016 року в конференц-зал першого корпусу університету завітало майже сімдесят студентів магістрів та молодих науковців з різних регіонів України (Київ, Харків, Ужгород).

У своїх виступах учасники обґрунтували сучасний стан та проблеми підприємництва в Україні, а також запропонували свої авторські моделі проектів  розвитку малого та середнього бізнесу.

За результатами роботи секцій було визначено 6 переможців:

1 місце зайняли Бєлік Дарина (КНУТД) та Білоус Вікторія (КНУТД)

2 місце зайняли Касіч Інна (КНУТД)  та Литвиненко Аліна (КНУТД)

3 місце зайняли Ромащенко Марина (КНУТД)  та Мірошнікова Євгенія (ХНЕУ ім. Семена Кузнеця)

Вітаємо переможців!

09.12.2016