Вибори Голів студентського самоврядування гуртожитків КНУТД

Минулий тиждень був дуже насичений і напружений – виборчий процес в студентському самоврядуванні гуртожитків КНУТД. Свою кандидатуру міг подати кожен студент, який мешкає в даному гуртожитку і не має академічної заборгованості. Після завершення подання заяв, були проведені дебати – студент-виборець або опонент міг задати питання до кандидата та отримати відповідь, а також почути плани на майбутнє кожного із кандидатів.

Вибори проходили шляхом прямого таємного голосування. Студентська територіальна виборча комісія підготувала бюлетені та списки проживаючих, та впродовж 4 днів проводила вибори у кожному із гуртожитків. Явка виборців показала, що мешканці гуртожитків зацікавлені в голосуванні та обранні нових Голів.

12.12.2016