Вітаємо професорів університету з отриманням почесних нагород

Напередодні Нового року професори Київського національного університету технологій та дизайну отримали почесні нагороди за свою плідну працю на благо України та українського народу.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної готельно-туристичної галузі та підготовку висококваліфікованих працівників для індустрії гостинності Рішенням Верховної Ради України нагороджено Грамотою декана факультету економіки та бізнесу, доктора економічних наук, професора Ольшанську Олександру Володимирівну. Вручав грамоту Опанащук Юрій Якович, Голова правління Асоціації готельних об'єднань і готелів міст України, Заслужений працівник сфери послуг України, кандидат економічних наук.

За заслуги перед Українською Православною Церквою Митрополит Київський і всієї України Онуфрій нагородив Орденом Почаївської ікони Пресвятої Богородиці проректора з освітньої діяльності, доктора технічних наук, професора Гаркавенко Світлану Степанівну.

Вітаємо наших професорів з цими почесними відзнаками та бажаємо наснаги в подальшій діяльності!

26.12.2016