Святкування нового року на факультеті ТСМ

В стінах Київського національного університету технологій та дизайну 26 грудня 2016 року відбулось святкування Нового року колективом факультету технологій, сервісу та моди. Почесними гостями на ньому були Іван Михайлович Грищенко, ректор нашого університету, проректори Світлана Степанівна Гаркавенко,  Віктор Володимирович Каплун, Віталій Васильович Чабан, радник ректора Дмитро Богданович Головко та директор Київського коледжу легкої промисловості Ганна Володимирівна Щуцька. Святковий настрій був у всьому: у новорічних костюмах співробітників факультету, у музичних привітаннях від студентів та викладачів, у новорічній програмі професора університету Михайла Твердого, у новорічних піснях та розвагах.

29.12.2016