Факультет підприємництва та права вітає з новим 2017 роком

Шановні колеги, дорогі студенти, університетська спільнота!

Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Традиційно в цей час ми підбиваємо підсумки року, що минає. Тому озираючись назад, ми з упевненістю можемо сказати, що минулий рік ми прожили недарма. Тільки завдяки спільним зусиллям, згуртованості і праці ми підтримуємо нашу Alma Mater і досягаємо через терни до зірок.

Напередодні Нового Року та Різдва Христового від щирого серця бажаємо всім завжди дивитися вперед з надією, назад - з вдячністю, вгору - з вірою, а навколо - з любов'ю. Нехай ці довгоочікувані свята - вісники оновлення, мрій і сподівань - принесуть Вам і Вашій родині міцного здоров'я, добра, радості, злагоди. Нехай Свята ніч принесе Боже благословення, мир і спокій, а прийдешній рік стане роком щедрих досягнень, значних успіхів і перемог на благо розквіту факультету та університету.

З Новим 2017 роком, дорога університетська родина!

29.12.2016