Зустріч ректора І.М. Грищенка із Почесним доктором КНУТД, професором Dr. Chadha у м. Дубай

8 січня 2017 року відбулась зустріч ректора Київського національного університету технологій та дизайну академіка Івана Грищенка із Почесним доктором КНУТД професором Dr. Chadha у м. Дубай.

І. Грищенко передав спеціальні подарунки з України, серед них були календарі, зроблені студентами КНУТД на українській та англійській мовах. В англомовній версії є одна картина Dr. Chadha. Обидва календарі були зроблені за підтримки Dr. Chadha і він також згаданий на одній з вступних сторінок.

Також ректор Грищенко презентував сувенірний носій USB з логотипом університету та записаним на ньому коротким фільмом, який було зроблено з нагоди 60-річчя Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани». Цей фільм має яскраві моменти з 60-річної історії конкурсу української моди. Серед них є короткі кадри участі Dr. Chadha у минулому році на цьому конкурсі.

Були обговорені перспективні плани на подальшу співпрацю Dr. Chadha з КНУТД та стажування студентів нашого університету у Об’єднаних Арабських Еміратах у Dr. Chadha.

Після дружньої бесіди були зроблені фотографії ректора І. Грищенка та Dr. Chadha.

18.01.2017