Участь КНУТД у 33-й міжнародній виставці «Leather&Shoes - 2017»

Вже традиційно Київський національний університет технологій та дизайну приймає активну участь у міжнародній спеціалізованій виставці взуття, хутра та шкіри LEATHER AND SHOES.

24 січня 2017 року, ректор університету Іван Михайлович Грищенко, а також представники ректорату та факультетів відвідали виставку.

Цього року участь університету у виставці мала принципово інший формат. Ми презентували КНУТД в контексті співпраці з провідними промисловцями України, адже освітня діяльність сьогодні не може бути відірваною від життя і промислової сфери.

На презентації Київського національного університету технологій та дизайну були присутні наші постійні партнери, з якими ми співпрацюємо в рамках Кластеру легкої промисловості: Генеральний директор ПАТ «Чинбар» Ліщук Віктор Іванович, Президент Української асоціації підприємств легкої промисловості Ізовіт Тетяна Леонідівна, Президент Ліги виробників взуття, шкіргалантереї, хутрових виробів, Президент Асоціації «Українське об’єднання підприємств шкіряної галузі» Бородиня Олександр Григорович, Віце-президент Української асоціації хутровиків Ємельянова Лариса Вікторівна.

Всі промисловці зазначили, що участь галузевого ВНЗ в саме такій виставці має дуже важливе значення, а також вони відмітили високий рівень підготовки наших випускників, багато з яких вже працюють на цих провідних підприємствах галузі.

Університет презентував різні сфери своєї діяльності. В першу чергу, це принципово нові освітні програми, а саме «Індустрія моди» та «Економіка індустрії моди», про які розповіла проректор КНУТД Світлана Степанівна Гаркавенко.

На стенді КНУТД були представлені наші наукові розробки та інновації, а також найкращі студентські роботи.

В рамках виставки з метою посилення співпраці та підтримки дружніх зв’язків ректор Іван Грищенко відвідав стенди підприємств-партнерів університету.

Участь Київського національного університету технологій та дизайну в щорічній міжнародній спеціалізованій виставці «Leather & Shoes» є, безперечно, запорукою подальшого зростання іміджу університету та розширення кола його партнерських зв’язків.

26.01.2017