КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну

Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Загальна інформація

Відповідно до затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №301 «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» Київський національний університет технологій та дизайну є уповноваженим вищим навчальним закладом, що проводить атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, і має право видавати посвідчення встановленого зразка.

 

Нормативні документи

 

Порядок реєстрації на участь в атестації

Реєстрація на участь в атестації у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувається відповідно до «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №301 від 26.04.2017 року.

Для проходження атестації особа, яка претендує на вступ на державну службу, подає заяву на ім’я ректора університету (заява 1) не пізніше ніж за п'ять днів до дати проведення атестаційної сесії, визначеної графіком.

Особа, яка бажає пройти атестацію, може подати заяву будь-яким зручним для неї способом:

-          написати заяву, відсканувати її та надіслати на електронну адресу: ;

-          надіслати або подати особисто паперову заяву на поштову адресу: Центр підвищення кваліфікації та дистанційної освіти Навчально-наукового інституту сучасних технологій навчання КНУТД: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, корпус     № 4, каб. 4-0208.

Подана заява розглядається протягом двох робочих днів.  Заявнику, який бажає пройти атестацію, повідомляється про можливість допуску до участі в атестації, та про час і місце її проведення.

 

Порядок реєстрації та отримання посвідчення

 

Особа, яка бажає пройти атестацію, повинна обов’язково прибути у визначені атестаційною комісією час і місце (згідно із графіком атестаційної сесії) для проходження атестації та мати при собі:

 

- документ, який посвідчує його особу та підтверджує громадянство України,

- оригінал платіжного документа про сплачені кошти за послугу із проведення атестації з державної мови.

До проходження атестації допускаються особи, які своєчасно подали заяву щодо проходження атестації та здійснили оплату послуг за участь в атестації.

Особа, яка вільно володіє державною мовою і підтвердить це одним із документів, може звернутися до атестаційної комісії із заявою (заява 2) про видачу посвідчення на безоплатній основі без проходження атестації (пункт 56 «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою») з відшкодуванням коштів за виготовлення посвідчення.

В цьому випадку до заяви додається копія документа про відповідний рівень освіти та усі необхідні додатки до нього:

Посвідчення вручають учасникам, які успішно пройшли атестацію в університеті, або надсилають рекомендованим листом із повідомленням про вручення за заявою таких осіб протягом 10 календарних днів від дати проходження атестації.

 

Графік атестаційних сесій на вересень 2017 рік

 

08.09.2017 о 14.00 ауд. 4-0309,

14.09.2017 о 14.00 ауд. 4-0309,

21.09.2017 о 14.00 ауд. 4-0309,

28.09.2017 о 14.00 ауд. 4-0309.

 

Адреса проведення атестації

 

011011 Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, корпус 4, аудиторія 4-0309.

Секретар комісії: Лисенко Оксана Іванівна.

Вартість атестації з урахуванням виготовлення посвідчення – 950 грн.

Оплата здійснюється не пізніше ніж за два дні до атестації.

1. Примітки:

1.1. Заяву форми 1 – заповнюють особи, що мають проходити атестацію на платній основі (вартість атестації з урахуванням виготовлення посвідчення – 950 грн.).

1.2. Заяву форми 2 – заповнюють особи, що мають право на безоплатне отримання посвідчення відповідно до пункту 56 Постанови Кабінету Міністрів України (вартість виготовлення посвідчення – 50 грн.).

1.3. Зразок завдання

 

Реквізити за послуги

 

Отримувач: Київський національний університет технологій та дизайну

Код ЄДРПОУ отримувача: 02070890

Банк отримувача: ДКСУ, м. Київ

Код банку отримувача: 820172

Розрахунковий рахунок: 31252228103551

Призначення платежу: за атестацію або за виготовлення посвідчення

 

все о строительстве, ремонте и обустройстве