КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну
Міжнародна академічна мобільність
ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ

 

Програма «Подвійний диплом» базується на отриманні дипломів як Київського національного університету технологій та дизайну так і Університетів-партнерів одночасно. 

Основна перевага програми – отримання студентом КНУТД статусу студента країни Євросоюзу; отримання диплому країни Євросоюзу на вигідних умовах та в максимально короткі терміни.

Додаткові переваги:

 • навчання в Україні та Польщі;
 • можливість отримання стипендій та грантів Євросоюзу для продовження навчання в інших країнах (Німеччина, Велика Британія, Голландія тощо) або для проведення наукових досліджень;
 • удосконалення мовної підготовки та досвіду міжнародного спілкування;
 • отримання безкоштовної тривалої Шенгенської візи;
 • можливість подорожувати країнами ЄС, маючи на це фінансові пільги на рівні зі студентами ЄС; 
 • практична підготовка в сучасних лабораторіях університетів ЄС;
 • стажування на підприємствах ЄС з перспективою працевлаштування; 
 • по отриманню диплому випускники матимуть пріоритет у працевлаштуванні в міжнародних компаніях та на вітчизняних підприємствах.

Наразі КНУТД співпрацює з двома польськими університетами за програмою «Подвійний диплом»: Вища Школа Менеджменту в Варшаві (WSM) та Вища школа менеджменту охорони праці (WSZOP) в місті Катовіце.

 

Вища Школа Менеджменту в Варшаві (Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie - WSM) заснована у 1995 році. Це один із найсучасніших навчальних закладів в Польщі, розташований в унікальній атмосфері мальовничого району Варшави «Стара Прага». В даний час в ньому навчається більше 6000 студентів. ВШМ пропонує своїм потенційним студентам винятково сприятливі умови для навчання в добре обладнаному архітектурно-академічному комплексі з численними лекційними, комп'ютерними аудиторіями, лабораторіями. (www.wsm.warszawa.pl)

 

Пропозиція УПНЦ - навчання за програмою «Подвійний диплом» та одночасне отримання диплому магістра за спеціальностями Вищої школи менеджменту у Варшаві:  «Управління в банках і фінанси» (WSM), «Управління підприємством в об’єднаній Європі» (WSM). 

Програма передбачає участь студентів КНУТД  за всіма спеціальностями.

Реалізація Програми передбачає  викладання певних дисциплін іноземною мовою, зокрема дисциплін «Соціальне забезпечення бізнесу» - польською мовою та «Стратегічне управління» - англійською мовою.

 

Умови реалізації Програми:

 • Навчання у Вищій школі менеджменту у Варшаві здійснюється тільки на контрактній основі.
 • Вартість навчання у ВШМ складає 1000 Є.
 • Оплата за навчання здійснюється в повному обсязі при зарахуванні у ВШМ.
 • Фінансові витрати по переїзду, оформленню візи і страховки, проживання, харчування та особистих витрат студент сплачує самостійно.
 • ВШМ сприяє отриманню візи студентами на 2 роки навчання за Програмою.

  


Вища школа менеджменту охорони (WSZOP) в місті Катовіце

Вища Школа Менеджменту Охорони Праці (ВШМОП) не є державним навчальним закладом. Вона функціонує згідно з болонською системою, яка діє в країнах Європейського Союзу – це означає, що кожен з випускників ВШМОПу отримає диплом визнаний всіма європейськими країнами. Якість навчання ВШМОПу була сім раз позитивно оцінена Акредитаційною Комісією Польщі (АКП). Це визначник високого рівня освітніх програм, викладачів і цінності дипломів у ВШМОП.

(http://www.wszop.edu.pl)

 

Навчальна інфраструктура

Університет має сучасні приміщення для навчання, лабораторію і спортивний зал. Загальна площа трьох корпусів складає понад 10.000 м2. Заняття проходять в понад 10 лекційних аудиторіях та залах, 50 практичних залах, 36 лабораторних залах. У всіх корпусах є загальнодоступні компю'тери та мережа Wi-Fi.

Лекційні та практичні зали обладнані мультимедійними проекторами, екранами, системами відеоконференції, професійними звуковими системами та системами синхронного перекладу.

Пропозиція УПНЦ - навчання за програмою «Подвійний диплом» та одночасне отримання диплому магістра Київського національного університету технологій та дизайну та диплому магістра Вищої школи менеджменту охорони праці (WSZOP) в місті Катовіце.

Програма передбачає участь студентів КНУТД за всіма спеціальностями. Навчання за Програмою українською та англійською мовами у КНУТД, здійснюється за акредитованими спеціальностями в межах ліцензійного обсягу.

Умови реалізації Програми:

 • Навчання у Вищій школі менеджменту охорони праці в місті Катовіце здійснюється тільки на контрактній основі.
 • Вартість навчання у ВШМОП складає 1000 Є.
 • Оплата за навчання здійснюється в повному обсязі при зарахуванні у ВШМОП.
 • Фінансові витрати по переїзду, оформленню візи і страховки, проживання, харчування та особистих витрат студент сплачує самостійно.
 • ВШМОП сприяє отриманню візи студентами на 2 роки навчання за Програмою.
все о строительстве, ремонте и обустройстве