КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»

Міжнародна академічна мобільність
ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ

Візит делегації з Республіки Польща

08 лютого 2016 року Київський національний університет технологій та дизайну відвідала з офіційним візитом делегація з  Вищої школи управління охороною праці,  м. Катовіце, Республіка Польща.

Під час зустрічі обговорено особливості освіти в Україні та у Польщі, розглянуто питання щодо започаткування співпраці за економічним, технічним  спрямуванням та широким спектром напрямів дизайнерсько-мистецтвознавчої діяльності між Вищою школою управління охороною праці в Катовіце (ВШОП) та Київським національним університетом технологій та дизайну.

Результатом зустрічі стало узгодження договору про науково-освітню співпрацю між Київським національним університетом технологій та дизайну та Вищою школою управління охороною праці в Катовіце (ВШОП).

В рамках договору передбачається:

1. Встановлення напрямів реалізації спільних освітніх магістерських програм у ВШОП і у КНУТД.
  2. Співпраця в галузі освіти для студентів та науково-дослідницької діяльності, а також розвиток культури та традицій країн-партнерів.
  3. Проведення спільних семінарів, конференцій, лекцій.
  4. Встановлення співпраці з усіх напрямів та навчальних дисциплін, що викладаються в університетах партнерах.
  5. Реалізація програми Міжнародної академічної мобільності «Подвійний диплом».
  6. Створення можливостей для ознайомлення з науковими досягненнями кожного університету та встановлення творчих контактів в перспективних напрямах діяльності.
  7. Видання спільних наукових праць, а також проведення культурних заходів.

Члени делегації також відвідали кафедри, музей та Українсько-Польський навчальний центр Університету.