КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»

Міжнародна академічна мобільність
ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ

Стажування науково-педагогічних працівників Київського національного університету технологій та дизайну у Вищій школі менеджменту у Варшаві (Республіка Польща)

З 14 по 18 вересня 2015 року в Вищій школі менеджменту у м. Варшаві (Республіка Польща)  пройшло стажування  науково-педагогічних працівників Київського національного університету технологій та дизайну за напрямом “Економічний розвиток країн Східної Європи в сучасних умовах господарювання”.

Програма стажування включала в себе 120 годин вивчення наступних дисциплін:

1. Економіка, фінанси і сучасний бізнес.
  2. Управління проектами.
  3. Методологія наукових досліджень у європейських вищих навчальних закладах.
  4. Психологічні та педагогічні основи передачі знань.
  5. Організація  наукової роботи студентів у європейських вищих навчальних закладах.
  6. Економіка і організація освітнього процесу у Вищій школі менеджменту у Варшаві.

По закінченню стажування усі учасники були нагороджені офіційними сертифікатами про підвищення кваліфікації.

В цей же період на базі Вищої школи менеджменту у Варшаві пройшов виїзний семестр для студентів, що навчаються за Програмою міжнародної академічної мобільності «Подвійний диплом», під час якого студентами були прослухані лекції з наступних дисциплін:

1. Етика бізнесу.
  2. Зв'язки з громадськістю.
  3. Управління маркетинговими комунікаціями.
  4. Міжнародні економічні відносини.