КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ. Індустрія моди

Обрати професію Вступ за скороченою формою навчання (після закінчення коледжу)

Галузь знань «Виробництво та технології»

Спеціальність: «Технології легкої промисловості»

Освітня програма «Індустрія моди» 

Кафедра конструювання та технології виробів із шкіри

 

Загальна інформація 

На факультеті індустрія моди здійснюється підготовка за новою освітньою програмою «Індустрія моди», яка спрямована на підготовку фахівця, який здатен створювати сучасні конкурентоспроможні моделі одягу, взуття та аксесуари, базуючись на знаннях основ конструювання, новітніх технологій виробництва та  може працювати на промислових підприємствах, в організаціях різних форм власності, які займаються виробництвом і реалізацією послуг з виготовлення виробів fashion-індустрії.

БАКАЛАВР

Вступ на ІІІ курс

На базі освіти молодшого спеціаліста за спеціальностями:

 Навчання здійснюється за державним замовленням, та за кошти фізичних або юридичних осіб (контракт). 

 

Вміння та знання

Студенти, які навчаються за освітньою програмою «Індустрія моди», набувають знання про різноманітність сировини для створення виробів fashion-індустрії, асортименту текстильних, шкіряних матеріалів та трикотажних полотен, принципи структурної і функціональної організації технології швейного та взуттєвого виробництва, основні закономірності й сучасні досягнення в конструюванні, моделюванні та художньому оздобленні різноманітних виробів, розробки оптимальної технології їх виробництва, особистості та бренди індустрії моди світу і України, методи прогнозування трендів, процеси та етапи створення fashion-бренду, основні аспекти менеджменту торгової марки у fashion індустрії, основи fashion-маркетингу, маркетингових комунікацій та PR в індустрії моди.

 

Студенти мають можливість опанувати сучасні спеціалізовані дисципліни:

Студенти забезпечуються сучасною навчально-методичною літературою та інформацією про новітні технології в індустрії моди, сучасною комп’ютерною технікою, мають нагоду оволодіти новими дизайнерськими програмами, розробляти дизайн проекти, використовуючи новітні технології художнього проектування та оздоблення виробів із різних матеріалів, приймати участь у міжнародних конкурсах та виставках "Печерські каштани", "KyivFashion" та ін.

 

Працевлаштування


 

Комп’ютерний дизайн взуття

Студенти проходять практику на кращих вітчизняних компаніях легкої промисловості та індустрії моди, мають можливість продовжити навчання або отримати роботу за кордоном.

Випускники можуть працювати експертами та керівниками підприємств індустрії моди, художниками-модельєрами, стилістами, конструкторами одягу, трикотажних виробів, взуття та галантерейних виробів, у шоу-бізнесі, технологами у дизайн-студіях тощо.

 

Інформація про можливість отримання військової спеціальності, наявності гуртожитків

Військова підготовка 

Є можливість паралельно з базовою вищою освітою здобути військову спеціальність та отримати військове звання офіцера запасу.

Іногороднім надається гуртожиток.

 

Вступні іспити:

Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста здають екзамен зі спецдисципліни і зараховуються на третій курс для продовження навчання із скороченим терміном підготовки бакалавра (без подання сертифіката УЦОЯО).

Вступити на третій курс можна після закінчення коледжу або технікуму за спеціальностями: 5.05160201 «Швейне виробництво», 5.05160203 «Моделювання та конструювання промислових виробів», 5.05160202. «Виготовлення виробів із шкіри», 5.05160204 «Кольорування і художнє оздоблення виробів легкої промисловості», 5.05160205 «Виробництво та дизайн взуття, шкіргалантерейних і лимарних виробів», 5.02020701 «Дизайн».

 

Документи, які необхідні для вступу:

 

Термін прийому документів:

для молодших спеціалістів (на ІІІ курс) з 6 липня по 24 липня

 

Контакти, посилання на сторінку випускової кафедри

Адреса: 01011 м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, навчальний корпус 1, ауд. 2-0404

Завідувач кафедри доктор технічних наук, професор ГАРКАВЕНКО Світлана Степанівна

Телефони для довідок:

Кафедра: +38 044 256–21–14,

приймальна комісія: +38 044 256–29–75

Сторінка кафедри конструювання та технології виробів із шкіри

e-mail: