КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Медичне забезпечення

Медичне обслуговування студентів та аспірантів Київського національного університету технологій та дизайну здійснює власний медичний пункт, розташований на території компактного проживання й навчання студентів.

Медичний пункт є лікувально-профілактичним закладом з кількістю контингенту, що обслуговується, до 10000 тис., студентів тому щорічно в осінньо-весняний період тут проводяться комплексні медогляди студентів І та ІІІ курсів, диспансеризація.

  • Адреса: вул. Лейпцизька, 16.

Студенти з особливими потребами можуть звертатися до профспілкового комітету студентів та студентської ради.

Студенти Університету можуть також отримати медичну допомогу в Міській студентській поліклініці, яка розміщується на території Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Київська міська студентська поліклініка (КМСП), створена в 1945 році для надання медичної допомоги студентам закладів вищої освіти І-IV рівнів акредитації. Вона є самостійним лікувально-профілактичним закладом. Міська студентська поліклініка надає медичну допомогу студентам, закріплених за поліклінікою, які навчаються в 53 вищих навчальних закладах м. Києва.

  • Адреса: м. Київ, вул. Політехнічна, 25/29.
  • Телефон реєстратури: 236-32-04.

Для оздоровлення студентів Університет має  студентський літній спортивно-оздоровчий табір «Молодіжний», також студенти мають можливість, у період літніх та зимових канікул відпочивати у лікувально-оздоровчих закладах у Карпатах та відпочинкових базах південного узбережжя України.