Посвята у студенти

У Київському національному університеті технологій та дизайну відбулися урочистості з нагоди святкування Дня знань та посвяти у першокурсники.

Для вчорашніх школярів наступає пора нових відкриттів та знать.

Церемонію посвяти у студенти супроводжував Державний муніципальний духовий оркестр. Студенти та викладачі, на чолі зі своїми деканами, пройшли святковою ходою перед почесними гостями та батьками.

Під звуки гімну України відмінники навчання та активісти університету підняли прапор України та Київського національного університету технологій та дизайну.

Урочиста церемонія посвяти у першокурсники розпочалася з привітання ректора Івана Михайловича Грищенка. Він побажав першокурсникам бути відмінними студентами та освіченими громадянами суспільства, в якому вони живуть.

З посвятою у студенти також привітав першокурсників та гостей Кремень Василь Григорович – голова наглядової ради Київського національного університету технологій та дизайну; Президент Національної Академії педагогічних наук України, академік. Він у своїй промові зазначив, що завжди наш Університет відігравав значну роль у розвитку економіки і суспільства України, а у роки незалежності він став на чолі групи університетів які займаються дизайном та новітніми технологіями. Також він сказав, що першокурсники обрали правильну професію яка є однією з давніших професій в історії людства та однією з потрібніших.

За традицією студенти-першокурсники отримали від випускників університету символи студентства. Отримали символічний «ключ знань» та символічний «студентський квиток».

Вітаємо наших першокурсників з набуттям звання студентів Київського національного університету технологій та дизайну!

Бажаємо всім успіхів у навчанні!