Приймай участь у 19 Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани»!

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ МОДЕЛЬЄРІВ-ДИЗАЙНЕРІВ

«ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ»

Президент конкурсу: ректор КНУТД, проф. Грищенко Іван Михайлович

Директор конкурсу: Шевчук Олена Володимирівна

Адреса: 01011 м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, навчальний корпус 4, Студентський будинок моди

Телефон для довідок:

+38044 – 256 – 21 – 12 , +38068 – 866 – 45 – 02 ,

e-mail: fashion@knutd.edu.ua

УМОВИ УЧАСТІ

у XІХ Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів

«Печерські каштани»

25 травня – 30 травня 2019 року

Оргкомітет конкурсу повідомляє про початок підготовчого етапу ХІХ Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерcькі каштани» і запрошує взяти участь в конкурсній програмі, яка відбудеться  з 25 травня – 30 травня 2019 року.

ВИПИСКА З ПОЛОЖЕННЯ:

Засновником і організатором Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани» (далі – Конкурс) є Київський національний університет технологій та дизайну (далі КНУТД). Конкурс проводиться при підтримці Міністерства освіти і науки України.

Конкурс проводиться з метою реалізації творчого потенціалу студентів-дизайнерів.

Завданнями Конкурсу є: створити умови для реалізації творчого потенціалу молоді в сфері дизайну та моди; продемонструвати результати творчої праці молодих дизайнерів широкому загалу фахівців та потенційних споживачів; сприяти здобуттю вищої освіти майбутніми фахівцями у виробничих галузях: текстиль і вироби з нього, одяг і хутро, шкіряні вироби і взуття та ін.; популяризувати творчість молодих дизайнерів; поширити серед студентів і молодих дизайнерів сучасні тенденції світової індустрії моди; створити умови для зміцнення й розвитку зв’язків між творчою молоддю України інших країн Європи та світу.

У Конкурсі можуть брати участь студенти і випускники навчальних закладів України та інших країн світу, які здобувають освіту у галузях дизайну, легкої та текстильної промисловості у віці 16-35 років.

Творча концепція цьогорічного конкурсу «Усвідомлена мода!»

Sustainable fashion - стратегія, покликана стримати запал пануючого споживання і поставити на чільне місце ідеології споживання, вдумливість і свідомість.

Зробити споживання виробів індустрії моди більш відповідальним змушує скрутне становище навколишнього середовища і важкі умови праці тих, хто працює на фабриках легкої промисловості.

У цьому році ми вирішили розширити коло нашого світогляду, і додали ще одну номінацію. Сподіваємось вона Вас зацікавить та приверне Вашу увагу, до нагальних проблем нашої країни та світу!

Номінація – Еко – мода (Eco-fashion) - виробництво з різних матеріалів з упором на вдруге перероблені або штучно створені вироби. Товари та послуги, які завдають зменшеної або мінімальної шкоди на навколишнє середовище.

Реєструйся за посиланням:

Реєстрація (https://docs.google.com/forms/d/1RGcVLwkI2MiNGmOk05aC_hVARkTzYzrxkQTt0Pfrc2c/edit)

Результати ескізного відбору для участі у півфіналі XIХ Міжнародного конкурсу "Печерські каштани" будуть відомі 25 квітня 2019 року на сайті Київського національного університету технологій та дизайну у вкладці Печерські каштани!

Програма заходів в період проведення конкурсу

25.05.2019

(суббота)

Заезд, регистрация