Десятий міжнародний студентський фотоконкурс "Гаряча Крига"

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує студентів, магістрів та аспірантів закладів вищої освіти України та інших країн взяти участь у Десятому міжнародному студентському фотоконкурсі "Гаряча Крига", що проводиться у рамках XIX Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів "Печерські каштани".

Конкурс відбувається за підтримки Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ) і Виставкової федерації України (ВФУ).

Метою Конкурсу є розвиток і реалізація творчого потенціалу студентів, які захоплюються фотографією.

Завданнями Конкурсу є створення умов для розвитку і реалізації творчого потенціалу молоді у сфері фотодизайну; демонстрація результатів творчої праці молодих фотомитців широкому загалу фахівців і потенційних споживачів; поширення серед студентів і молодих фотографів сучасних напрямів розвитку фотосправи; створення умов для налагодження та зміцнення зв'язків між творчою молоддю України, інших країн Європи і світу.

До складу журі Конкурсу входять авторитетні фотографи – керівники професійних фотооб'єднань України, Азербайджану, Білорусії та Польщі.

Номінації Конкурсу: "Світ навколо тебе", "Fashion-фотографія", "Творчий пошук".

У кожній номінації Конкурсу присуджуються перші три місця, переможці нагороджуються дипломами і цінними призами (допускається присудження декількох призових місць у кожній номінації). Фотороботи, що пройшли попередній відбір, беруть участь у виставковій експозиції та розміщуються в Інтернеті (на сайтах НСФХУ і  КНУТД). Автори таких робіт отримують дипломи учасників Конкурсу.

Конкурсні матеріали (заявка на участь і фотороботи) подаються в електронному вигляді до оргкомітету Конкурсу до 30 квітня 2019 року.

Умови участі у Конкурсі

Заявка на участь

З фотороботами попередніх конкурсів можна ознайомитись на сайті:

Оргкомітет Конкурсу: Київський національний університет технологій та дизайну, кафедра дизайну.

Адреса: Україна, 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, навчальний корпус № 1, каб. 1-0383.

Тел.: (+38044) 256 84 79.

Сайт: http://knutd.edu.ua/

E-mail: kd@knutd.edu.ua, garyachakryga@ukr.net, irynaanyri89@gmail.com