ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

ЄДНАЙМО  ДУШІ

СЛОВОМ   КОБЗАРЯ !

«Кобзар» - книга невичерпна, книга – на віки. Нові прийдущі покоління знаходитимуть  в ній  синтез народного і вселюдського досвіду, як ми знаходимо його  у  книгах древніх, що вік їхній вимірюється тисячоліттями. Слово  вічне, слово невмируще своєю правдою, не відцвітне художньою красою – це і є «Кобзар» (Олесь Гончар)

З нагоди  святкування  205-річчя від дня  народження Кобзаря та сприяння піднесенню  престижу української літератури у молодого покоління, виховання  любові  до  рідного краю, виявлення   творчо обдарованої  молоді Київський національний  університет технологій та дизайну  запрошує взяти  участь у заходах, присвячених Шевченківським дням:

11.03.19  о  12.00 - відкриття художньої  виставки (музей історії КНУТД - I корпус, 3 поверх), на якій будуть представлені  авторські  малюнки (роботи студентів), що  відображають  постать  Т.Г. Шевченка, пам’ятні  місця, пов’язані  з його життям  та  творчістю, ілюстрації до творів. Організатори виставки:  кафедра філософії, політології та українознавства та науково-технічна бібліотека Київського національного університету технологій та дизайну.

13.03.19 - виставка літературних  творів Т.Г. Шевченко «І возвеличимо на диво і  розум наш, і наш  язик…». Організатори: науково-технічна бібліотека Київського національного університету технологій та дизайну.

13.03.19 - літературні  читання, присвячені Шевченківськім дням та конкурс  серед студентів  на краще  прочитання  Кобзаря.   Науково-технічна бібліотека Київського національного університету технологій та дизайну, 13.00, ауд.1-392. Організатори:  кафедра філософії, політології та українознавства.

11.03.19 - 15.03.19 - створення Шевченківського квілту, буктрейлеру, проведення інтелектуального аукціону. Організатори: кафедра філософії, -політології та українознавства.

11.03.19 об 11.30  - Створення Шевченківського квілту – інформаційного стенду, створеного з безлічі «клаптиків» (ауд. 4-401).