КНУТД у ТОП-100 кращих дизайнерських шкіл світу

ВИСОКЕ МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ – КНУТД ЗНОВУ В ТОП-100 СВІТОВОГО РЕЙТИНГУ КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ З ЧЕРГОВИМ МІЖНАРОДНИМ ДОСЯГНЕННЯМ

«Не важливо, як повільно ти просуваєшся, головне, що ти не зупиняєшся», – цей вислів належить Конфуцію. Рух університетської спільноти Київського національного університету технологій та дизайну спрямований лише вперед і націлений на високі результати не лише в Україні, а й на міжнародній арені. Наш університет представлений у багатьох профільних міжнародних рейтингах, є членом міжнародних асоціацій, активно  підписує меморандуми про співпрацю з ВНЗ Європи та Азії. На сьогодні міжнародна діяльність є пріоритетною в становленні сучасного навчального центру європейського рівня. Тому університетський колектив докладає значних зусиль для підвищення авторитету у сфері міжнародної вищої освіти.

З великою гордістю та повагою висловлюємо слова привітання колективу КНУТД. Адже за результатами оцінювання американським рейтинговим журналом «CEOWORLD Magazine» (див. https://ceoworld.biz/2019/03/07/best-fashion-schools-in-the-world-for-2019/), 7-го березня 2019 року було опубліковано офіційний рейтинг провідних світових інституцій моди, серед яких почесне 66-е місце посів Київський національний університет технологій та дизайну.

Цьогорічна висока оцінка в ТОП-100 кращих дизайнерських шкіл світу – гідне підтвердження правильно обраного курсу розвитку Київського національного університету технологій та дизайну на шляху до кращих міжнародних стандартів у сфері вищої освіти у галузі fashion-індустрії. Завдяки дружній та згуртованій праці співробітників і підтримки керівництва КНУТД, на чолі із законно обраним ректором Іваном Михайловичем Грищенком, нам вдалося досягти таких визначних результатів, піднявшись за 3 роки на 22 сходинки у рейтингу світових гуру дизайну та посісти 66 позицію, випередивши виші всесвітньовідомих освітніх закладів fashion-індустрії з США, Канади, Великої Британії, Італії, Німеччини, Японії, Нової Зеландії, Нідерландів, Бельгії, Сінгапуру та інших країн.

Дякуємо кожному за відданість справі та націленість на результат!