ЩАСЛИВОГО ШЛЯХУ, ПЕРШОКУРСНИКИ 2019 РОКУ!

Щороку початок осені ознаменується незабутнім днем у житті кожного першокурсника – Днем посвяти. Нові виклики, нові цілі, нові можливості відкриваються перед вчорашніми школярами. Колектив Київського національного університету технологій та дизайну завжди готовий стати вірним наставником і товаришем на шляху до освоєння обраної професії. Тож, дорогі першокурсники, Ви зробили правильний вибір!

Традиційно урочиста частина Посвяти проходить на стадіоні КНУТД, де сьогодні вранці можна було спостерігати усміхнені та водночас стурбовані обличчя як і вступників, так і їх батьків. У них розпочинається нова сторінка життя. Також на свято завітали і випускники КНУТД, і почесні гості, серед них: Кремінь Василь Григорович – президент Національної Академії педагогічних наук, Зварич Ігор Теодорович – директор Української асоціації хутровиків, Шаповалова Олена Олександрівна – голова Департаменту міжнародної освіти МОН, Лелюк Роман Валерійович – начальник Департаменту суспільних комунікацій КМДА, Паламаренко Анатолій Нестерович – народний артист України, Половніков Ігор Іванович – президент Української технологічної академії, Ліщук Віктор Іванович – генеральний директор ПАТ «Чинбар», Борисов Юрій Борисович – голова правління Спілки дизайнерів України, Безрода Анжела – провідний дизайнер та директор студії «BEZRA», Фролов Іван Васильович – випускник КНУТД, дизайнер бренду модного одягу «FROLOV», Агаян Діана – відомий український дизайнер, Брунський Михайло Валерійович – заслужений артист України.

Урочиста церемонія посвяти у першокурсники розпочалася з привітання ректора Івана Грищенка.

– Сьогоднішній день – свято першокурсника. Воно єднає представників усіх поколінь. Ми раді, що більше, ніж 3000 вступників зробили правильний вибір, ставши студентами КНУТД. Наш університет відомий на весь світ своїми випускниками. Тому у майбутньому Ви станете професіоналами своєї справи. Головне разом йти до спільної мети заради успіху. Зі святом всіх! Миру, любові та добра кожному з Вас.

Ректор Іван Грищенко

Це й підтверджує Президент НАПН України Василь Кремень:

– Ви зробили правильний вибір, – звертається він до першокурсників, – обравши один з найпрестижніших університетів України – КНУТД. Проте кожен із Вас повинен поставити перед собою ціль, заради якої Ви щодня будете вчитися та отримувати нові навички і знання. Ваші старання – запорука позитивного результату.

Президент НАПН України Василь Кремень

Слова вітання та настанови також висловили: Шаповалова Олена – голова Департаменту міжнародної освіти МОН. Вона побажала першокурсникам прожити період навчання у повній мірі, відчути усі радощі студентського життя, опанувати обрану професію і надалі самореалізуватись у ній. Борисов Юрій – голова правління Спілки дизайнерів України також передав найтепліші вітання. Паламаренко Анатолій – народний артист України як завжди подарував чудовий твір для молоді. Музичне вітання від Михайла Брунського було неперевершеним.

Обряд вступу до студентської родини Київського національного університету технологій та дизайну розпочався проголошенням Клятви вірності рідному університету. За традицією студенти-першокурсники отримують від випускників університету символи студентства. Вступники від імені всіх першокурсників отримали символічний «КЛЮЧ ДО ЗНАНЬ» та символічний «СТУДЕНТСЬКИЙ КВИТОК», які їм передали найкращі студенти КНУТД.

Бажаємо нашим першокурсникам розпочати їхній шлях до успіху в КНУТД. Щасливого шляху, першокурсники!

01.09.2019