XVІІ Міжвузівський Новорічно-різдвяний конкурс молодих дизайнерів одного образу "Сузір’я каштан" - 2019

19 грудня 2019 – Київський національний університет технологій та дизайну

До участі допускаються студенти профільних навчальних закладів, молоді дизайнери.

Конкурс проходить за номінаціями:

ОДИН ОБРАЗ

Святки

традиції народних гулянь та національних костюмів: герої вертепу, ярмаркових балаганів, святочні, ряджені

Новорічний бал

вечірні або святкові ансамблі Haute Couture

маскарад

видовищний, образний маскарадний костюм, виготовлений з використанням традиційних і нетрадиційних матеріалів і засобів їх обробки: казкові, літературні, історичні персонажі

Взуттєве монпансьє

одна пара святкової взуття, можливо в поєднанні з аксесуарами

ПРЕДМЕТИ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОГО ДЕКОРУ

До участі в конкурсі приймаються вироби ручної роботи новорічно-різдвяної тематики в номінаціях:

Різдвяний Вертеп (вертеп)

з різних матеріалів: соломи, картону, гіпсу і т.д., розміром не менше 50 * 50 см

Різдвяна / новорічна ялинкова іграшка

іграшки з традиційних (скло, пластик, текстиль) та будь-яких нетрадиційних матеріалів. Кількість 1-5 шт.

Новорічна ялинка

Різдвяна / Новорічна листівка

з традиційних і будь-яких нетрадиційних матеріалів

Панно

сувенір (з використанням текстилю та будь-яких інших матеріалів). Напрямки: триптих - 3 листівки (мала серія) дитяча листівка; комічна (з написами і малюнками комічного змісту); листівка-привітання тощо.

Текстильні вироби

новорічне / різдвяне

Нагородження: 1, 2, 3 місце по кожній з номінацій. За рішенням журі кількість призових місць у кожній номінації може змінюватися.

Призи: Безкоштовна участь в Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів "Печерські каштани" 2020, нагородні дипломи та сувеніри.

Ескізи (або фото) робіт і анкету для участі в конкурсі необхідно подати до оргкомітету до 09-го грудня 2019

Заявки приймаються в електронному вигляді за посиланням:

До участі в конкурсі (одного образу) з собою мати музичну фонограму (регламент виходу - 2 хв).

Оргкомітет може надати моделей, в разі необхідності.

Розклад репетицій буде надано окремо.

УЧАСТЬ в конкурсі - 150 грн. (Умови здійснення оплати організатори повідомлять додатково).

Для студентів КНУТД - безкоштовно.

Оргкомітет конкурсу:

КНУТД "Студентський Будинок Моди"

Корпус 4, вул. Немировича-Данченка, 2,

м. Київ; тел.: (044) 256-21-12, (068) 866 45 02, (093) 4240518