Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Технології легкої промисловості» 2019-2020 рр.

Шановні учасники Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Технології легкої промисловості»!

Відповідно до рішення КМУ від 25.03.2020 № 239, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-178 від 27.03.2020, які передбачають призупинення проведення масових заходів, освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру, Київський національний університет технологій та дизайну змінює формат проведення другого етапу ІІ туру Конкурсу. Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. оголошено за результатами першого етапу ІІ туру.

Рейтингові списки, рецензії на всі наукові роботи, список переможців розміщено на сайті університету, за посиланням: (https://knutd.edu.ua/researchwork/lp-contest/outcomes/tlp_outcomes/).

02.04.2020