Запрошуємо студентів та молодих дизайнерів взяти участь у XVIII Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я каштан»

XVIIІ Міжвузівський Новорічно-різдвяний конкурс

молодих дизайнерів одного образу

“Сузір’я ”Каштан”- 2020

вул. Немировича-Данченка, 2,
корп. 4, м. Київ, 01011
Тел.: 256-21-12; 256-84-29

17 грудня 2020 – Київський національний університет технологій та дизайну

(дистанційно)

Цьогоріч конкурс буде проходити дистанційно.  Для цього Вам потрібно надіслати відео своєї роботи, яке відповідає певним вимогам. Членам журі, будуть надіслані Ваші роботи, під кодовими номерами, вони переглянуть їх, оцінять, після чого буде оголошено переможців.

До участі допускаються студенти профільних навчальних закладів, молоді дизайнери.

Конкурс проходить за номінаціями:

ОДИН ОБРАЗ

Святки

традиції народних гулянь та національних костюмів: герої вертепу, ярмаркових балаганів, святочні, ряджені

Новорічний бал

вечірні або святкові ансамблі Haute Couture

Маскарад

видовищний, образний маскарадний костюм, виготовлений з використанням традиційних і нетрадиційних матеріалів і засобів їх обробки: казкові, літературні, історичні персонажі

Взуттєве монпансьє

одна пара святкової взуття, можливо в поєднанні з аксесуарами

ПРЕДМЕТИ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОГО ДЕКОРУ

До участі в конкурсі приймаються вироби ручної роботи новорічно-різдвяної тематики в номінаціях:

Різдвяний Вертеп (вертеп)

з різних матеріалів: соломи, картону, гіпсу і т.д., розміром не менше 50 * 50 см

Різдвяна / новорічна ялинкова іграшка

іграшки з традиційних (скло, пластик, текстиль) та будь-яких нетрадиційних матеріалів. Кількість 1-5 шт.

Новорічна ялинка

Різдвяна / Новорічна листівка

з традиційних і будь-яких нетрадиційних матеріалів

Панно

сувенір (з використанням текстилю та будь-яких інших матеріалів). Напрямки: триптих - 3 листівки (мала серія) дитяча листівка; комічна (з написами і малюнками комічного змісту); листівка-привітання тощо.

Текстильні вироби

новорічне / різдвяне

Новорічні ювелірні прикраси

Прикраси виготовлені із цінних сплавів металів, та відповідають новорічно – різдвяній тематиці.

Нагородження: 1, 2, 3 місце по кожній з номінацій. За рішенням журі кількість призових місць у кожній номінації може змінюватися.

Призи: Безкоштовна участь в Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів "Печерські каштани" 2021, нагородні дипломи та сувеніри.

Анкету та відео роботи (вимоги до відео додаються) для участі в конкурсі необхідно подати до оргкомітету до 10-го грудня 2020

Заявки приймаються в електронному вигляді за посиланням:

Якщо у Вас виникнуть проблеми із місцем проведення зйомки, ми Вам у цьому допоможемо.

УЧАСТЬ в конкурсі - 150 грн. (Умови здійснення оплати організатори повідомлять додатково).

Для студентів КНУТД - безкоштовно.

Оргкомітет конкурсу:

КНУТД "Студентський Будинок Моди"

Корпус 4, вул. Немировича-Данченка, 2,

м. Київ; тел.: (044) 256-21-12, (068) 866 45 02, (093) 4240518

Вимоги

до відеоматеріалу, що надсилається на конкурс

Параметр відеоматеріалу

Характеристика вимоги

Тривалість відео

Не більше 60 секунд.

(Відео може мати меншу тривалість).

Зміст відео

1. Відео має бути лаконічним, не містити зайвого простору чи об’єктів, які не є частиною конкурсної колекції чи її доповненням.

2. Світло повинно бути достатнім для детального розгляду всіх частин колекції. На відео не повинно бути провалів у світлі та тіні*, що може перешкоджати розгляду колекції.

3. Кольорова передача має бути натуральною, не спотворюючи справжні відтінки.

*Провали – місця, в яких текстура об’єкту не визначається через недостатню або надмірну кількість світла.

Ідентифікація відео

На початку відео обов’язково має бути вказана назва колекції.

Роздільна здатність

Відео необхідно завантажувати в одній із наступних роздільних здатностей:

• 1920х1080
  • 2048х1080
  • 3840х2160
  • 4096х2304

Формат відеофайлу

Відео необхідно направляти в одному з таких форматів:

• MOV
  • MPG
  • MP4
  • AVI

З метою отримання якісного відео рекомендуємо використовувати  професійні інструменти перекодування , зокрема, Adobe Media Encoder.

19.11.2020