Київський національний університет технологій та дизайну увійшов до міжнародного рейтингу QS !

За результатами щорічного оцінювання, Київський національний університет технологій та дизайну увійшов до одного з найбільш впливових міжнародних рейтингів університетів QS World University Rankings: EECA – регіональний рейтинг університетів Східної Європи та Центральної Азії. https://www.topuniversities.com/university-rankings/eeca-rankings/2021

З понад 3,3 тисяч університетів регіону до рейтингу 2021 року включено 400 найкращих.

Рейтинг QS оцінює навчальну та наукову діяльність вишів на основі результатів опитувань більше 140 тисяч академічних експертів та роботодавців та ряду показників наукової, міжнародної діяльності та академічного складу.

Це ще раз підтверджує високий професіоналізм та результативність роботи керівництва та колективу університету КНУТД.

Вітаємо співробітників та студентів університету з високими досягненнями!

17.12.2020