ОДНА З ГОЛОВНИХ ПОДІЙ МОДНОЇ ІНДУСТРІЇ

Kyiv Fashion – калейдоскоп актуальних тенденцій та провідних напрямків модної індустрії. Фахівці та майбутні спеціалісти легко можуть познайомитися з головними трендами виставок легкої та текстильної промисловості.

Київський національний університет технологій та дизайну ніколи не стоїть осторонь подій модної індустрії. Наш університет є постійним учасником Kyiv Fashion. Нові знайомства, просування результатів наукової діяльності у сфері моди та дизайну та генерування нових ідей співпраці – одні з головних переваг участі в таких заходах. За роки проведення виставки, КНУТД сформував потужний соціальний капітал, який ефективно працює у сфері моди. То ж скористайтесь можливістю відвідати цьогорічний Kyiv Fashion.

Детальна інформація для участі, відвідування за посиланням:

Я ЙДУ НА KYIV FASHION

У цьому році виставка відбудеться у період – 03-05.02.

Місце проведення: Київ, МВЦ.

31.01.2021