Результати 1 етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Шановні учасники конкурсу!

На Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальностей «Дизайн. Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» подано 53 наукові роботи (59 учасників) з 30 закладів вищої освіти України:

- 28 робіт за спеціальністю 022 Дизайн;

- 25 робіт за спеціальністю 023  Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

Відповідно до відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого МОН України від 18.04.2017 № 605 та Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей в КНУТД другий тур конкурсу проводиться у 2 етапи.

На першому етапі проведено рецензування наукових робіт двома рецензентами, які увійшли до складу Конкурсної комісії конкурсу згідно наказу КНУТД №12 від 28.01.2021р. Рейтингові списки та рецензії на всі роботи можна переглянути за посиланням

Другий етап ІІ туру конкурсу – підсумкова науково-практична конференція відбудеться 8 квітня 2021 р. о 10.00 в онлайн режимі у програмі Google Meet. Посилання буде розіслано усім учасникам конкурсу за день до заходу.

До виступу на підсумковій конференції запрошуємо авторів та керівників конкурсних робіт під шифрами:

1. Городецький
  2. Княгиня Ольга
  3. Косівська кераміка
  4. Культ Фермерства
  5. Мараморош
  6. МУЛЬТ
  7. Романтичний стиль
  8. Символічна реальність
  9. Стенд
  10. Творча колекція
  11. Трансформація орнаменту
  12. Трапунто
  13. Харків креативний
  14. Terra inkognita

З усіх питань просимо звертатися на email

Дякуємо усім учасникам конкурсу!

З повагою, організаційний комітет Конкурсу

26.03.2021