Запрошуємо до участі в ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сучасного дизайну»

Шановні колеги!

У Київському національному університеті технологій та дизайну очікується визначна подія в галузі дизайну – ІІІ міжнародна науково-практична конференція

«Актуальні проблеми сучасного дизайну»

22 квітня 2021 р.

Організатором конференції є факультет дизайну КНУТД, кафедри якого вже понад 30 років готують фахівців з дизайну одягу, виробів з текстилю, аксесуарів та ювелірних виробів, дизайну інтер’єру та меблів, брендової продукції, графічного дизайну, ландшафтного, фото-, відео-, web-, motion-дизайну тощо.

Метою проведення конференції є обмін досвідом та результатами наукових досліджень з актуальних проблем дизайну, сприяння творчій співпраці дизайнерів, митців, науковців у галузі дизайну та мистецьких спеціальностей України, інших країн Європи та світу тощо. Конференція проводиться при підтримці Міністерства освіти і науки України.

Свою участь у конференції вже підтвердили Балтійська міжнародна академія (Латвія), Технічний Університет Кошице (Словаччина), Свентокшистська Політехніка (Польща), Познанський університет соціальних наук (Польща), Чанчуньський педагогічний університет (Китай), Технологічний університет Цілу (Китай), Державний педагогічний університет ім. І. Крянге (Молдова), Технічний університет Молдови (Молдова), Технічний університет імені Г. Асакі (Румунія), Університет ім. Доктора Алі-Шаріаті (Іран), Кутаїський державний університет імені Акакія Церетелі (Грузія), Білоруський державний університет, Вітебський державний технологічний університет (Білорусь) тощо, провідні заклади вищої освіти України.

В рамках конференції планується робота таких платформ:

1. Мистецтвознавчі та культурологічні чинники дизайну.
  2. Тенденції розвитку арт і фешн-дизайну.
  3. Інформаційні технології візуалізації у дизайні.
  4. Перспективи розвитку дизайну архітектурного середовища.
  5. Підприємницькі аспекти дизайн-діяльності.

Спікерами і модераторами платформ конференції плануються відомі науковці в галузі дизайну, українські дизайнери, діячи мистецтва та культури.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до роботи платформ конференції в онлайн форматі. Програма конференції та посилання будуть розміщенні на офіційному сайті конференції не пізніше 15 квітня.

Офіційний сайт конференції: http://designconference.knutd.edu.ua/

27.03.2021