НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ СЕМІНАР «ІНДУСТРІЯ 4.0. ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОЕКТУВАННЯ ТА ВИРОБНИЦТВА»

Науково-технічний семінар «Індустрія 4.0. Інноваційні технології проектування та виробництва»

Запрошуємо всіх зацікавлених фахівців взяти участь в одноденному науково-технічному семінарі "Індустрія 4.0. Інноваційні технології проектування та виробництва".

м. Київ, 15 вересня

Основні напрямки роботи семінару:

• PTC Creo Parametric 8 - нові можливості для проектування і підготовки виробництва;
  • Індустрія 4.0 -Технології моніторингу промислового обладнання та переміщення активів на виробництві. На прикладі реалізованих проектів в Україні;
  • Технології PTC AR для підготовки кадрів;
  • TopSolid CAM - глобальне рішення для виробництва;
  • Підготовка кадрів для сучасного виробництва;

Семінар відбудеться 15 вересня 2021 р початок реєстрації 9:30

в залі засідання Вченої ради Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД), за адресою:

м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2 (1 корпус) 4 поверх

Організатори семінару:

Інженерна Компанія Технополіс (м.Київ) та Київський національний університет технологій та дизайну.

Програма семінару

Участь - безкоштовна.